fbpx
GREJT

O spoločnosti

Traja spoločníci v novej firme GREJT prišli v roku 2019 s odvážnou víziou vybudovať veľký biznis spojením ponuky z rôznych oblastí a vytvoriť sebavedomú slovenskú verziu multi-brand store typu Alza.

Webstránka
Branding
Core Development
E-shop
UX Design

Majitelia mali skúsenosť s online predajom z iných firiem, preto sa rozhodli ísť cestou e-shopu na mieru postaveného na progresívnom technologickom riešení.

Spoluprácu sme zahájili tvorbou brand a design manuálu. Ďalším krokom bola realizácia e-shopu.

Špecifikami tohto projektu boli:

  • Nutnosť napojenia na dva ERP systémy
  • Široký sortiment 22 tisíc produktov (od elektroniky, cez domáce spotrebiče, nástroje do dielne a záhrady, moderné SMART produkty – domáci asistenti)
Napojenie na dva ERP systémy

Zatiaľ čo ERP Xemel zaisťuje prísun produktových informácií od dodávateľov, ERP Onix sa stará o fakturáciu a sklad.

Veľkou prednosťou Xemelu je fakt, že dáta vo forme feedu dodajú e-shopu všetky informácie k produktom automatizovane a tým úplne odpadá časovo náročné vytváranie a vkladanie dát. Pri veľkom množstve dodávateľov a produktov je to efektívny spôsob, ako e-shop spravovať a zaistiť, že každý produkt bude mať svoj popis aj informáciu o stave skladu a cene.

Tradičnou úlohou druhého ERP Onix je vystaviť faktúry, evidovať platby a sklad.

Mám záujem

Unikátnosť textov pre vyhľadávače

Pretože feedy s rovnakým obsahom takto využívalo viac zákazníkov daného dodávateľa, bolo nutné doriešiť unikátnosť textov GREJTu. Vyhľadávače ako Google totiž znižujú umiestnenie stránok, ktorých texty sú totožné s ďalšími.

Aplikácie tretích strán

Práve kvôli technickým špecifikám (feedy) a nutnosti pripojenia dvoch ERP systémov potreboval GREJT skúseného partnera. Okrem vyššie spomínaného využíva totiž aj aplikácie tretích strán, ktoré bolo tiež potrebné integrovať (Ahoj splátky, Heureka košík, Balíkobot, SmartSupp, SmartEmailing, napojenie na online trhovisko Mall a aplikáciu Luigi’s) atď.

Mám záujem
Na spolupráci so SmartBase najviac oceňujem ich prehľad, vďaka ktorému nám vedeli odporučiť najvhodnejšie riešenia pre náš špecifický eshop.
Radovan CIFRA
Radovan CIFRA
CEO
Sme online
Tiež snívate o rýchlom a komplexnom prepojení dát?
Nielen že tieto sny poznáme, my robíme zo snov skutočnosť. Ozvite sa nám.