fbpx

Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt alebo ich kombináciu?

Kontaktujte nás a radi vám predstavíme naše produktové portfólio.
Naplánovať stretnutie

Situácie, ktoré sa vyskytujú pravidelne

vyberte si s čím sa stotožníte najviac

Mobilný operátor 4ka
pridáva ponuku mobilných zariadení


Analytika, Development, E-commerce


4ka, moderný mobilný operátor

4ka – mobilné zariadenia

Našou úlohou bolo sprostredkovať na webe pre zákazníkov mobilného operátora 4ka ponuku mobilných zariadení. Ako prvé sme zúročili naše skúsenosti z oblasti e-commerce a pomohli sme zašpecifikovať dôležité elementy webovej prezentácie produktov. Následne nastúpila UX analýza procesu výberu zariadenia.

Prezentácia produktu

Pri prezentácii ponúkaných zariadení sme vytvorili možnosť sprostredkovania informácií o produkte v podobe elegantného storytelling modulu a možnosť zobraziť dôležité atribúty produktu v podobe eye-catcher prvkov v katalógu a produktovom detaile.

Výberový proces šitý na potreby klienta

Dôležitým prvkom bolo napojenie novovznikajúcej ponuky mobilných zariadení na už existujúcu ponuku služieb mobilného operátora. Okrem bežne používaných prvkov katalógu produktov sme do návrhu zahrnuli aj prirodzenú možnosť dynamicky meniť zvolené atribúty nákupu ako vybraná služba, splatnosť zariadenia či zariadenie samotné.

Nový katalóg produktov sme napojili na existujúcu ponuku služieb a technicky prepojili s už existujúcim systémom. Výsledkom je plynulý proces výberu produktu a súvisiacich služieb operátora.

250+

rôznych konfigurácií paušálu a zariadenia

2

mesiace od zadania k odovzdaniu

Telefóny Apple iPhone SE 2020 64 GB Black

Inovácia na prvom mieste


Digitálna inovácia v obchodnom prostredí je silným prostriedkom ako v dnešnej dobe vytvoriť pridanú hodnotu pre koncového zákazníka. Prisniesli sme preto jednoduchý a prehľadný spôsob nákupu mobilného zariadenia v kombinácii s paušálom nakúpiteľné online cez web. Všetko rýchlo, transparentne a bez komplikácií na PC alebo mobilnom zariadení.

Vybrané technológie pre najoptimálnejší výsledok

V procese prípravy sekcie predaja mobilných zariadení pre klienta sme postupovali metodicky, organizovane no hlavne s dôrazom na prehľadnosť a jednoduchosť pre koncového užívateľa. Stavili sme na overené technológie PHP/HTML/CSS/JS, aby sme zvýšili rýchlosť stránky a bola dostupná aj v oblastiach s pomalším internetovým pripojením. Plynulý vývoj, adaptáciu a pridávanie nových funkcionalít rýchlymi updatami do už existujúcej web stránky 4ka.sk zabezpečuje technológia Docker.

Telefóny (1)
Xiaomi Redmi 8 64 GB Onyx Black (2)
Xiaomi Redmi 8 64 GB Onyx Black
Xiaomi Redmi 8 64 GB Onyx Black (1)
Použili sme naše know-how zo sveta e-commerce a vyrovnali sme tak sily na trhu mobilných operátorov.

Peter Žabka

Project Manager SmartBase

Next Project
Sport.Video