fbpx

Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt alebo ich kombináciu?

Kontaktujte nás a radi vám predstavíme naše produktové portfólio.
Naplánovať stretnutie

Situácie, ktoré sa vyskytujú pravidelne

vyberte si s čím sa stotožníte najviac

Digitálna transformácia jedného z najväčších slovenských predajcov nábytku


Core Development, E-commerce, UX analýza, UX Design, Webdesign


O projekte Kondela

Projekt Kondela začínal ako štandardná výmena staršieho eshopového riešenia na nové.

Pri našej spolupráci sa však ukázal veľký potenciál onlinového predaja a spoločnými silami projekt funkcionálne rastie čo podporilo aj expanziu do ďalších krajín.

36%

nárast obratu cez eshop

5

krajín pôsobnosti

11 036

produktov v katalógu

Homepage-v2

Marketingové možnosti

Od konfigurovateľných zliav a darčekov k produktom, cez automaticky generované zľavové kupóny, až po vizuálne príťažlivé lákadlá pre zákazníka ako sú podmienené produktové bannery a štítky, eshop kondela.sk je nabitý technológiami pre zvyšovanie konverzného pomeru.

tempo-kiosk

Interaktívne predajne

Aby sme preniesli výborný zážitok z eshopu aj na predajne, spolu s tímom Kondela sme vytvorili projekt Kioskov na predajni, ktoré na veľkej dotykovej obrazovke zobrazujú eshop.

 

To umožňuje predajcom aj zákazníkom prezerať aj tie produkty alebo farebné varianty, ktoré aktuálne na predajni nie sú. Tiež to umožňuje otváranie menších predajní len so základným sortimentom a tak rozšírenie siete aj v menších mestách.

Predaj rozbaleného tovaru ako ekologické a lacnejšie riešenie pre zákazníka

Medzi nové možnosti, ktoré projekt pre kondela.sk priniesol patrí aj predaj rozbaleného tovaru. Prepojenie jednotlivých položiek od novej, rozbalenej ale aj vrátenej, či poškodenej umožňuje zákazníkovi vybrať si variant, ktorý najlepšie vyhovuje jeho potrebám.

tempo-expanzia

Expanzia na ďalšie trhy

Od začiatku spolupráce sa značka Kondela rozšírila už do 4 ďalších krajín. To všetko bolo zabezpečené na spoločnom jadre, ktoré umožňuje jednoduchú správu a nastavenie jednotlivých mutácií.

 

Vďaka premyslenej štruktúre serverov nie je pre eshop výkonnostne problém obsluhovanie všetkých krajín. Expanzia sa tak stáva jednoduchou a vzhľadom na potrebné náklady prináša skorú návratnosť.


A/B testovanie pomocou integrácie nástroja Exponea

Pokročilé A/B testovanie je možné vďaka hĺbkovej integrácií nástroja Exponea, ktorý na základe anonymných dát z eshopu testuje jednotlivé experimenty a ich konverziu. Pomocou A/B testovania sa kondela.sk stáva stále lepším a pohodlnejším miestom pre zákazníka na nakupovanie.

tempo-360

360° fotografie a 3D modely dostupné pre zákazníkov online

Spolu s tímom Kondela sme zostavili unikátnu platformu pre fotografovanie produktov zo všetkých uhlov a navyše následné generovanie vysokokvalitných 3D modelov.

 

Tieto fotografie a modely umožňujú zákazníkom lepšie si produkt prezrieť a dokonca využitím našej AR aplikácie ho aj zobraziť priamo vo vlastnom príbytku.


Zaostrené na používateľa

Starostlivo vypracovaný dizajn a UX, spolu s rozsiahlou funkcionalitou vytvárajú ten najlepší zákaznícky zážitok. To potvrdzuje aj víťazstvo ocenenia Shop Roka už druhý rok po sebe v nasledujúcich kategóriách:

TK-shop_roku_new-vertical

Využité technológie

Projekt využíva SmartBase Eshop v najnovšej verzií, ktorý je postavený na najnovších stabilných verziách Python Frameworku Django a Django CMS. Rýchle a bezvýpadkové nasádzanie nových verzií zabezpečujú automatizované skripty a cluster serverov, na ktorých je projekt nasadený.
 
Vďaka clusteru, ktorý replikuje všetky využívané služby je Kondela odolný aj voči výpadkom v dátovom centre prípadne zlyhaniam hardvéru. Pokročilá filtrácia je postavená nad vyspelým riešením ElasticSearch. Všetky technológie sú pravidelné updatované pre najvyššiu stabilitu a bezpečnosť celkového systému.

V skratke so SmartBase sa spolupracuje dobre, nemôžem extrémne chváliť ale nemám sa ani na čo sťažovať. Celkovo vaše vysvedčenie je niekde medzi 2 a 2-, čo si myslím že je fajn ba priam skoro super :)

Ing. Veronika Ferulíková

Riaditeľka E-commerce, Kondela