fbpx

Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt alebo ich kombináciu?

Kontaktujte nás a radi vám predstavíme naše produktové portfólio.
Naplánovať stretnutie

Situácie, ktoré sa vyskytujú pravidelne

vyberte si s čím sa stotožníte najviac

Používateľský zážitok a dizajn orientovaný na človeka

Sme umelcami. Vytvárame digitálne produkty, ktoré sú nielen pekné, ale aj použiteľné vďaka odborným službám UI a UX dizajnu. Dizajnové myslenie nám pomáha prinášať zákazníkom maximálnu hodnotu vo všetkých smeroch. Vďaka tomu dokážeme zjednodušiť dostupnosť, čitateľnosť informácií a dosiahnuť nastavené ciele.
Rýchlosť webovej aplikácie ovplyvňuje vaše náklady

Zážitkový UX audit

Máte fungujúce riešenie alebo tušíte, že by mohlo fungovať ešte lepšie? Odhalili ste výpadok používateľov alebo nedosahujete stanovené ciele? S veľkou pravdepodobnosťou dokážeme pomocou UX analýzy váš problém identifikovať.
 
Na základe dostupných dát, používateľských rozhovorov, testovania či ďalších nástrojov, zrealizujeme analýzu vášho riešenia. Na začiatku navrhne vhodný postup, stanovíme si ciele a identifikujeme nedostatky. Vďaka tomu dokážeme znížiť mieru odchodov z web stránky, zvýšiť konverzný pomer, prípadne zoptimalizovať iné KPIs.

UX a UI dizajn

UX/UI dizajn šitý na mieru

Vytvárame digitálne produkty, ktoré sú nielen atraktívne, ale sú šité na mieru potrebám vašich zákazníkov. Vďaka vhodným technikám a metodikám založeným na dizajnovom myslení a dizajnom orientovaným na používateľa, dokážeme poskytnúť vašim zákazníkom maximálny zážitok.
 
Naším cieľom je elegantne skĺbiť vizuálnu stránku produktu, identitu vašej značky a funkčnosť. Vďaka tomu dosiahnete výborné výsledky s pozitívnou odozvou u cieľovej skupiny. Náš tím potom naprogramuje vizuálny návrh do reálnej podoby.
 

Webová prezentácia

Cieľom dizajnu je ovplyvniť alebo zmeniť pohľad na prezentáciu a hodnoty značky a vyvolať tak pozitívnu emóciu u návštevníkov.

 

Eshop

Prezentačná funkcia, ktorej cieľom je on-line predaj produktu alebo služby. Dobrý dizajn dokáže rôznymi metódami ovplyvniť úspešnosť predaja.

 

Webová aplikácia

Primárne tu riešime určitý problém cieľovej skupiny. Zvyčajne nie je predajným kanálom, ale priamo produktom. Cieľom dizajnu je podporiť pocit užitočnosti a výnimočný používateľský zážitok.

Analytika, ktorá znamená úspech

Mantrou každého e-shopára sú presné dáta. Potrebné na tvorbu rozhodnutí, meranie úspešnosti funkčných zmien, podporu marketingových kampaní či využitia ďalších kanálov. S nastavením presných meraní služieb tretích strán ako napríklad Hotjar či Google Analytics vám vieme pomôcť. Prepojenia vieme následne otestovať a dáta vyhodnotiť. Aké jednoduché.

Dizajnové konzultácie a workshopy

Chcete si vypočuť profesionálny názor na webový dizajn či UX? Stačí si dohodnúť konzultáciu s naším odborníkom. Vyzbrojí vás informáciami, ktoré posunú váš dizajn tam, kde to prináša výsledky.

 

Problémom nie je ani snaha naučiť niečo z tejto oblasti seba, či svojich zamestnancov a to vďaka workshopu, ktorý pre vás pripravíme na mieru. Alebo sa chcete hneď stať dizajnérom? Ako sa pekne spisovné hovorí „no problem“. Zúčastnite sa workshopov, ktoré sú súčasťou iných dizajnových procesov. Počas nich spolu s klientom využívame jeho insight v danej oblasti napríklad pri tvorbe štruktúry webu pomocou card sortingu.

Túžite po zážitku z nadčasového a funkčného dizajnu? Stretnime sa.

Sedíme v centre Bratislavy, máme výbornú kávu a radi sa s Vami stretneme na nezáväznej bezplatnej konzultácii, aby sme sa porozprávali o estetických možnostiach Vašich systémov.
+421950 487 784 info@smartbase.sk