Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt alebo ich kombináciu?

Kontaktujte nás a radi vám predstavíme naše produktové portfólio.
Naplánovať stretnutie

Situácie, ktoré sa vyskytujú pravidelne

vyberte si s čím sa stotožníte najviac

Používateľský zážitok a Dizajn orientovaný na človeka

Dizajnujeme aby sme zjednodušili – dostupnosť a čitateľnosť informácií a nastavených cieľov. Pomocou dizajnu orientovaného na človeka vytvárame digitálne produkty, ktoré dlhodobo spĺňajú svoj cieľ. Vyrábame nádherné a použiteľné digitálne produkty s odbornými službami UI a UX dizajnu. Využívame dizajnové myslenie na to, aby sme vašim zákazníkom a vášmu podnikaniu priniesli maximálnu hodnotu.

UX audit

Máte fungujúce riešenie a tušíte, že by mohlo fungovať lepšie alebo performuje pod svoje možnosti? Odhalili ste výpadok používateľov alebo nedosahujete ciele, ktoré ste si stanovili? Je veľká pravdepodobnosť, že dokážeme problém identifikovať pomocou UX analýzy.
 
Vaše riešenie analyzuje špecialista na používateľský zážitok na základe dostupných dát, používateľských rozhovorov, testovania a iných nástrojov. Na začiatku vždy navrhneme vhodný postup, stanovíme si ciele a identifikujeme nedostatky. Takto vám dokážeme znížiť mieru odchodov, zvýšiť konverzný pomer alebo iné KPIs.

UX/UI dizajn

Vytvárame digitálne produkty, ktoré nie sú len vizuálne príťažlivé, ale taktiež vysoko šité na mieru potrebám vašej cieľovej skupiny. Vďaka správnym návrhovým technikám, metodikám založeným na dizajnovom myslení a dizajnom orientovaným na človeka môžete svojim zákazníkom poskytnúť maximálny zážitok.
 
Našim cieľom je vždy elegantne skĺbiť vizualitu, identitu vašej značky a funkčnosť. Takto merateľne dosahujeme tie najlepšie výsledky s pozitívnou odozvou od cieľovej skupiny.
 

Webová prezentácia

Dizajn s cieľom ovplyvniť alebo zmeniť pohľad na prezentáciu a hodnoty značky a vyvolať pozitívnu emóciu.

 

Eshop

Rovnako prezentačná funkcia, ale cieľ je primárne priamy predaj produktu alebo služby online. Rôznymi metódami dokáže dizajn ovplyvniť úspešnosť predaja.

 

Webová aplikácia

Pri aplikáciách riešime primárne určitý problém cieľovej skupiny. Zvyčajne nie je kanálom na predaj, ale priamo produktom. Cieľom dizajnu je vytvoriť pocit užitočnosti.

Nastavenie analytiky a prepojení

Pre tvorbu rozhodnutí a meranie úspešnosti akejkoľvek funkčnej zmeny, marketingovej kampane či rôznych ďalších kanálov, sú potrebné presné dáta. S nastavením presných meraní služieb tretích strán vám dokážeme pomôcť a následne prepojenia otestovať a dáta vyhodnotiť.

Konzultácie a workshopy

V prípade, že by ste radi počuli profesionálny názor na témy ohľadom webového dizajnu či UX, dohodnite si u nás konzultáciu s odborníkom.

 

Ak máte záujem niečo z tejto oblasti naučiť seba alebo svojich zamestnancov, pripravíme pre vás workshop na mieru. Niektoré workshopy sú súčasťou iných dizajnových procesov, kde s klientom pracujeme spoločne napr. na tvorbe štruktúry webu pomocou card sortingu a podobne.

Ocitli ste sa v podobnej situácii? Dohodnite si nezáväznú bezplatnú konzultáciu.

Zastavte sa u nás a spoločne nájdeme riešenie pre vašu situáciu. Prvá konzultácia je samozrejme na náš účet.
+421950 487 784 info@smartbase.sk