fbpx
Domov / Referencie / Sport.Video Filming App
Späť

Sport.Video Filming App

O platforme Sport.Video

Sport.Video je najjednoduchšia cesta ako zachytiť a zdieľať highlighty športových zápasov online, hneď ako sa dejú. Jediné, čo používateľ potrebuje je smartfón. Platforma umožňuje natáčať, produkovať, distribuovať a marketovať športové highlighty a klubom pomáha spojiť sa s novými sponzormi.

Webstránka
App development
UX Design

Klient nás oslovil s potrebou redizajnu ich aktuálnych mobilných aplikácií potom, ako sme pripravili webovú verziu platformy pre zobrazovanie highlightov. Mobilné aplikácie sú určené výhradne na tvorbu obsahu – natáčanie highlightov. Výzvou preto bolo vytvoriť atraktívne, funkčné aplikácie, ktoré sú jednoduché na používanie a natívne dostupné pre platformy iOS aj Android.

V prvom kroku sme spoločne s klientom pracovali na user flow v rámci aplikácie, vytvorili sme high fidelity wireframy, s ktorých sme pripravili klikateľný prototyp. Takto bolo pre celý tím od klienta až po vývojárov oveľa jednoduchšie porozumieť, ako sa bude pohybovať používateľ v aplikácii a zároveň identifikovať kritické miesta.

Dizajn

Našou úlohou bolo pripraviť rozhranie mobilnej aplikácie na zachytávanie highlightov športových zápasov, ktoré bude intuitívne pre cieľovú skupinu a zohľadní vizuálnu identitu značky klienta. Dizajnovou výzvou bolo pripraviť návrh tak, aby bol použiteľný na platformách iOS aj Android a do čo najväčšej miery konzistentný napriek všetkými mobilnými platformami a webovou aplikáciou.

Mám záujem
Android a iOS verzia aplikácie dostupné na stiahnutie

Klientovi sme pomáhali aj pri nasádzaní aplikácií na marketplaces. Obidve aplikácie sú už dostupné zadarmo na stiahnutie z Google Play a App Store.

 

Mám záujem
Filmovanie aj prehliadanie videí

Sport.Video spája prehliadanie videí na online portáli s aplikáciami pre prezeranie obsahu a s filmovacou aplikáciou pre kameramanov športových zápasov.

Mám záujem
Monetizujte svoje videá

Vďaka pokročilým dashboardom priamo integrovanými v platforme majú kluby a ligy prehľad o svojom marketingovom potenciáli a umožňuje im to hlbšie budovať svoju identitu. Možnosť vloženia vlastných reklám do videa tak prináša príležitosti pre monetizáciu potenciálu amatérskeho športu.

Mám záujem
Sme online
Hľadáte profesionálny nástroj na natáčanie a ukladanie videí?
Vieme pomôcť nielen s tým. Úložisko, organizácia súborov aj marketingové nástroje pre monetizáciu sú naším denným chlebom. Dajte nám vedieť.