fbpx

Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt alebo ich kombináciu?

Kontaktujte nás a radi vám predstavíme naše produktové portfólio.
Naplánovať stretnutie

Situácie, ktoré sa vyskytujú pravidelne

vyberte si s čím sa stotožníte najviac

Redizajn a vývoj webovej aplikácie multimediálnej platformy Sport.Video


Core Development, UX Design, Webdesign


Silná platforma pre amatérsky šport

Sport.Video platforma technicky zabezpečuje aj amatérskym klubom priestor pre prezentáciu a pre vyhľadávanie sponzorov. Flexibilita platformy garantuje vysokú dostupnosť pre každý šport a každú krajinu. Integrácia platformy umožňuje vkladať jednotlivé videá, zápasy alebo celé súťaže do externých stránok a tak zatraktívniť športové správy z amatérskych líg.

32

krajín, kde sa využíva platforma

1,4 mil.

natočených videí

5 600

športových klubov

24

športov, ktoré tu nájdete

Dashboard@2x

Kompletná platforma pre každého


Sport.Video spája prehliadanie videí na online portáli s aplikáciami pre prezeranie obsahu a s filmovacou aplikáciou pre kameramanov športových zápasov. Poskytuje tak kompletný balíček pre propagáciu športu a zároveň používateľom príjemný priestor pre trávenie času, kde je jednoduché sledovať najzaujímavejšie akcie dňa.

Sledujte svoje publikum


Vďaka pokročilým dashboardom priamo integrovanými v platforme majú kluby a ligy prehľad o svojom marketingovom potenciáli a umožňuje im to hlbšie budovať svoju identitu. Možnosť vloženia vlastných reklám do videa tak prináša príležitosti pre monetizáciu potenciálu amatérskeho športu.

Využité technológie

Sport.Video využíva na mieru vytvorenú aplikáciu, ktorá je postavená na najnovších stabilných verziách Python Frameworku Django a Django CMS. Rýchle a takmer bezvýpadkové nasádzanie nových verzií zabezpečuje kombinácia automatizovaných skriptov a Dockera. Pokročilé vyhľadávanie a filtrácia je postavená nad vyspelým riešením ElasticSearch. Všetky technológie sú pravidelné updatované pre najvyššiu stabilitu a bezpečnosť celkového systému.

Next Project
Kondela