Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt alebo ich kombináciu?

Kontaktujte nás a radi vám predstavíme naše produktové portfólio.
Naplánovať stretnutie

Situácie, ktoré sa vyskytujú pravidelne

vyberte si s čím sa stotožníte najviac

Programovanie a vývoj na mieru

Webové stránky a portály

Profesionálny vývoj webových stránok aj portálov na najvyššej úrovni. Grafická unikátnosť a technická vyspelosť prinesú vašim projektom úspech v silnej konkurencií webových riešení. Vysoká rýchlosť a flexibilita rozširovania vám umožní vybudovať a dlhodobo udržať silnú značku s najlepšou funkcionalitou pre vašich používateľov.

Portál či stránku zastrešíme ako celok, od analýzy, cez grafický návrh a implementáciu až po správu a dlhodobý rozvoj. Držíme sa najnovších trhových štandardov aby nami tvorené portály spĺňali kritéria SEO, rýchlosti podľa Google Core Web Vitals a optimalizovaného prehliadania na mobilných zariadeniach. Všetko toto so silnou orientáciou na používateľa, pre ktorého je web určený pre dosiahnutie čo najvyššej výkonnosti. Usmerníme vás a zrealizujeme najlepší výsledok.

Mobilné aplikácie

Android aj iOS aplikácie na mieru ale aj ako nadstavba nad existujúcimi systémami môžu priniesť ten chýbajúci kúsok pre váš biznis. Hlboká integrácia, ktorú operačné systémy umožňujú otvára viac možnotí ako len webová stránka, či už sa jedná o vyžitie notifikácií, kamery alebo samotnej vyššej rýchlosti a prepracovaného UX systému na smartfóne.

Prevedieme vás procesom vývoja s ľahkosťou a prehľadnosťou, s cieľom doručiť aplikáciu podľa vašich predstáv so silným zameraním a používateľský zážitok. Preto sa vždy odrážame od prototypu aplikácie, na ktorom sa ladí proces preklikávania používateľa aplikáciou. Následné interné testovanie po implementácií pomáha vyladiť všetky neobrúsené hrany a aplikáciu púšťa do uzavretej fázy testovania vami vybranými používateľmi (early adopters). Až takto vyšperkovaná aplikácia sa dostáva na verejnosť aby sa dosiahol maximálny wow efekt a vyladenosť používania.

Internetové a intranetové aplikácie

 

Prenesenie Excelu či iných firemných procesov do ľahko udržiavateľnej a prívetivej internetovej aplikácie je s nami jednoduché. Uľahčite si prácu a ušetrite ľudské zdroje pri manažmente objednávok, správe majetku, automatizovaných objednávkach u dodávateľa, či dochádzke. Zdieľanie dokumentov a informácií so všetkými zamestnancami tiež nie je problém v rámci intranetovej aplikácie. Akýkoľvek je váš problém, správne softvérové riešenie vám pomôže jednotným a systematickým spôsobom ho vyriešiť.

Takýto typ aplikácií je ideálny pre iteratívne (postupné) implementovanie, kde sa odrazíme od základných procesov a dát, ktoré potrebujete digitalizovať a postupne sa aplikácia podľa potrieb a spätnej väzby rozširuje. Tak je zabezpečená vysoká efektivita implementácie kde platíte za to čo potrebujete a kedy to potrebujete. Existuje množstvo hotových riešení, no nič nesadne na vaše procesy tak ako na mieru vytvorená aplikácia za rozumných podmienok. Či už sa jedná o aplikáciu pre evidenciu, nákup a predaj tovaru, reportovanie alebo B2B komunikáciu, digitalizácia procesov z mailov a excelov prinesie vám a vašim zákazníkom pridanú hodnotu.

Programovanie na mieru

Ak je váš zámer kombináciou vyššie uvedených, alebo aj úplne nesúvisiaca aplikácia, programovaním na mieru vám pomôžeme dosiahnuť váš cieľ. Podieľali sme sa na výrobe širokej škály rôznych aplikácií biznisovo na mieru šitých pre konkrétnu ideu. Či už je váš biznis model postavený na predplatnom alebo priamom predaji služby, vieme vám aplikáciu vytvoriť podľa vašich potrieb.

Podpora a správa existujúcich riešení

Je už vaša aplikácia hotová no nie ste spokojní s jej správou? Vieme zabezpečiť správu a rozvoj už existujúcich aplikácií, nie na každú otázku je správna odpoveď prerobiť aplikáciu. Systém, na ktorý ste vy, vaši zamestnanci a zákazníci zvyknutí tak môžete zachovať a investovať prostriedky radšej do rozvoja, napríklad aj cez niektorú z nadstavbových možností, ktoré máme v ponuke.

Ocitli ste sa v podobnej situácii? Dohodnite si nezáväznú bezplatnú konzultáciu.

Zastavte sa u nás a spoločne nájdeme riešenie pre vašu situáciu. Prvá konzultácia je samozrejme na náš účet.
+421950 487 784 info@smartbase.sk