fbpx
Domov / Služby / Programovanie a vývoj na mieru
Späť

Programovanie a vývoj na mieru

Profesionálny vývoj webových stránok aj portálov na najvyššej úrovni - v tom sme silní. Kódovaním dosiahneme grafickú unikátnosť a technickú vyspelosť, ktorá prinesie vašim projektom úspech v silnej konkurencií webových riešení. Rýchlosť a flexibilita rozširovania vám umožnia vybudovať a dlhodobo udržať silnú značku s najlepšou funkcionalitou pre vašich používateľov.
Webové stránky a portály na prvom mieste

Portál či stránku zastrešíme ako celok. Od analýzy, cez grafický návrh a implementáciu, až po správu a dlhodobý rozvoj. Najnovšie trhové štandardy ako SEO, rýchlosť podľa Google Core Web Vitals, či optimalizované prehliadanie na mobilných zariadeniach, sú pre nás samozrejmosťou.

To všetko so silnou orientáciou na používateľa a pri snahe dosiahnuť čo najvyššiu výkonnosť. Usmerníme vás a zrealizujeme pre vás najlepší výsledok.

Mám záujem o web

Mobilné aplikácie - kúsok biznisu

Android aj iOS aplikácie na mieru, ale aj ako nadstavba nad existujúcimi systémami, môžu priniesť ten chýbajúci kúsok do vášho biznisu. Hlboká integrácia, ktorú operačné systémy umožňujú, otvára viac možností, ako len webová stránka. Či už ide o vyžitie notifikácií, kamery alebo vyššej rýchlosti a prepracovaného používateľského zážitku na smartfóne.

Celým procesom vás prevedieme s ľahkosťou a s cieľom doručiť vám aplikáciu podľa vašich predstáv. Preto sa vždy odrážame od prototypu, na ktorom overujeme cestu zákazníka. Interné testovanie po implementácii pomáha vyladiť všetky procesy a aplikáciu púšťa do uzavretej fázy testovania vybranými používateľmi (early adopters). Až takto vyšperkovaná sa dostáva na verejnosť, aby sme dosiahli maximálny wow efekt.

Mám záujem o aplikáciu

Internetové a intranetové aplikácie

Život prináša veľa výziev. Najväčšou je, ako si uľahčiť prácu, ušetriť ľudské zdroje pri manažmente objednávok, správe majetku, automatizovaných objednávkach u dodávateľa, či dochádzke. Zdieľanie dokumentov a informácií so zamestnancami, tiež nie je v rámci intranetovej aplikácie problémom. Akýkoľvek máte problém, správne softvérové riešenie vám ho pomôže systematickým spôsobom vyriešiť. Či už je to prenesenie Excelu, či iných firemných procesov, do ľahko udržiavateľnej a užívateľsky prívetivej aplikácie.

Tento typ aplikácií je ideálny pre iteratívne (postupné) implementovanie, kde sa odrazíme od základných procesov a dát, ktoré potrebujete digitalizovať. Aplikácia sa postupne podľa potrieb a spätnej väzby rozširuje. Zabezpečí sa tým vysoká efektivita implementácie, kde platíte iba za to čo a kedy potrebujete.

Existuje množstvo hotových riešení, ktoré však nemusia vždy „sadnúť“ na vaše procesy tak, ako na mieru vytvorená aplikácia. Či už ide o aplikáciu pre evidenciu, nákup a predaj tovaru, reportovanie alebo B2B komunikáciu, digitalizáciu procesov z mailov a excelov prinesieme vám a vašim zákazníkom pridanú hodnotu.

Mám záujem

Migrácia a transformácia dát akékoľvek systému

Nevymieňajte celý systém - prepojte ho s tým čo potrebujete. Transformácia dát integruje údaje z databázy, XML či Excel súborov.
Dozvedieť sa viac

Vývoj na mieru

Vy máte cieľ, my vieme programovať. Nech ide o kombináciou vyššie uvedeného, alebo návrh novej aplikácie, programovaním na mieru vám to pomôžeme dosiahnuť. Či už je váš biznis model postavený na predplatnom alebo priamom predaji služby, vieme pre vás vytvoriť riešenie podľa vašich očakávaní.

Kontaktujte nás

Podpora a správa, ktorá neomrzí

Nie ste spokojní so správou vašej aplikácie? Nevadí. Vieme zabezpečiť správu a rozvoj už existujúcich aplikácií. Nie vždy je totiž správnou odpoveďou na problémy prerobenie aplikácie. Systém, na ktorý ste vy, či vaši zamestnanci a zákazníci zvyknutí, tak môžete zachovať.

Investujte prostriedky radšej do rozvoja, napríklad do niektorej z nadstavbových možností, ktoré máme v ponuke.

Zobraziť naše produkty
Sme online
Máte záujem o projekt na mieru? Dajte nám o ňom vedieť
Nechajte nám na seba kontakt a krátke informácie o špecifikách projektu a my sa vám ozveme s ďalším postupom.