fbpx
Domov / Kariéra
Späť

Pridaj sa k nám a inovuj s nami eCommerce

Otvorené pozície
Kariéra v SmartBase
U nás budeš mať priamy dopad na úspech slovenských aj zahraničných klientov a výsledky tvojej práce vedia mať aj globálny dosah.

Keďže eCommerce neustále rastie, budeš mať priestor rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti s použitím tých najmodernejších technológií. Ak ťa bavia inovácie tak ako nás, budú ťa baviť rôznorodé príležitosti zdokonaľovať používateľskú skúsenosť nielen pri online nákupe.

Za vyše 10 rokov na trhu sme vyladili pracovné postupy do detailu a tebe môžeme ponúknuť stabilnú prácu v prosperujúcom odvetví. Snažíme sa nájsť rovnováhu medzi prácou a voľným časom, preto sa s nami nebudeš nudiť ani mimo pracovných povinností. Tak čo, znie to zaujímavo?

Otvorené pozície
SmartBase Design & Development Team
Inovácie
Inovácie

Sleduješ trendy, si kreatívny, rád prekonávaš samého seba? U nás si môžeš povedať svoj názor a kedykoľvek prísť s iným, novým prístupom.

Priateľský tím
Priateľský tím

Pracuj v priateľskom a stabilnom kolektíve, kde každý je osobnosť. U nás sa všetko netočí len okolo práce, ale je to aj o zábave. Poď s nami na pivo či kávu.

Flexibilita
Flexibilita

Rád cestuješ, máš koníčky alebo len obľubuješ neskoršie vstávanie? My to poznáme a mysleli sme na to. Preto ponúkame aj flexibilný pracovný čas a prácu z domu.

Technológie
Technológie

Používame tie najmodernejšie technológie dostupné na trhu. Ak niečo neovládaš, nezľakni sa, pomôžeme ti naučiť sa všetko potrebné a bude ťa to baviť.

Otvorené pozície
Chceš u nás pracovať? Zisti viac o nás a aktuálnych otvorených pozíciách
Ak si myslíš, že sa hodíš do nášho tímu, budeme radi, ak sa nám ozveš. V prípade, že nenájdeš vhodnú pozíciu, kľudne nám napíš.
SmartBase s.r.o. office Bratislava
Bratislava
SmartBase s.r.o.
Prešovská 40/A
821 02 Bratislava
Zobraziť na mape
Main office and postal address.
SmartBase s.r.o. office Prague
Prague
SmartBase s.r.o.
Korunní 108
101 00 Prague 10 - Vinohrady

Pridaj sa do nášho tímu a rozvíjaj spolu s nami digitálny obchod

Otvorené pozície