fbpx

Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt alebo ich kombináciu?

Kontaktujte nás a radi vám predstavíme naše produktové portfólio.
Naplánovať stretnutie

Situácie, ktoré sa vyskytujú pravidelne

vyberte si s čím sa stotožníte najviac

Adaptácia na online nákupy pre Slovenku so 100 ročnou tradíciou


Core Development, E-commerce


Spolupráca s výsledkami

Slovenke, ako výrobcovi kvalitného spodného prádla so 100 ročnou tradíciou a rozsiahlou sieťou kamenných predajní, sme pomohli adaptovať sa na vyšší záujem o nákupy v online priestore. Nové riešenie prinieslo jednoduchšiu správu prepojenú s interným ERP systémom Slovenky ale aj príťažlivejší a prehľadnejší zážitok pri nákupe pre zákazníka.

42

kamenných predajní na Slovensku

1921

založenie spoločnosti

slovenka-homescreen

Upratané pre zákazníka

Keďže Slovenka si priamo tovar vyrába, ich ERP systém a interné procesy sú nastavené prioritne pre podporu výroby. Mnohé produkty, ktoré sú pre zákazníka rovnaké, sa preto v internom systéme môžu vyskytovať viacnásobne s odchýlkami potrebnými pre výrobný proces.

Spoločne so Slovenkou sme pre lepšiu orientáciu zákazníka tieto produkty a ich import z ERP systému optimalizovali a zlúčili.

slovenka-mockup-mobile

Predajne sú stále v móde


Silná prítomnosť Slovenky v rôznych kútoch Slovenska je veľkou výhodou, kedy aj nerozhodnutý zákazník si tovar vie prezrieť a kvalitu pocítiť na vlastnej koži priamo v predajni. Vďaka prepojeniu eshopu a predajní tak nedochádza k zápasu ale naopak dopĺňaniu sa medzi online svetom a kamennými predajňami.


Zaradená najvyššia rýchlosť

Neustálou optimalizáciou podľa najnovších Google Web Vitals štandardov sa Slovenka eshopu darí byť medzi najlepšími eshopmi vôbec. To má pozitívny vplyv nielen na pocitovú rýchlosť pre zákazníka a teda jeho lepší záažitok. Rýchlosť je aj dôležitou metrikou pre postavenie vo vyhľadávaní Google. Okrem nižšej návštevnosti však pomalá stránka prináša aj zvýšenie okamžitých odchodov a pomalé načítanie prehliadaných stránok môže zákazníka odradiť aj počas nákupu.

Rýchla stránka tak nielen priamo prináša zákazníkov vyššou pozíciou vo vyhľadávaní ale následne si týchto zákazníkov udrží až kým nenakúpia. Dlhodobo s našimi zákazníkmi ako je aj Slovenka sa radíme medzi najlepšie optimalizované eshopy podľa Web Vitals.

slovenka-katalog_mockup

Využité technológie

Slovenka využíva SmartBase E-commerce, ktorý je postavený na najnovších stabilných verziách Python Frameworku Django a Django CMS. Rýchle a takmer bezvýpadkové nasádzanie nových verzií zabezpečuje kombinácia automatizovaných skriptov a Dockera.
 
Pokročilé vyhľadávanie a filtrácia beží na vyspelom riešení ElasticSearch. Všetky technológie sú pravidelne updatované pre najvyššiu stabilitu a bezpečnosť celého systému.

Next Project
4ka - Mobilgeräte