fbpx

Slovenka

O Slovenke

Slovenský výrobca kvalitného spodného prádla so 100 ročnou tradíciou a rozsiahlou sieťou 42 kamenných predajní po celom Slovensku.

Webstránka
Core Development
E-shop
UX Design
Webdesign

Slovenke sme pomohli adaptovať sa na vyšší záujem o nákupy v online priestore. Nové riešenie prinieslo jednoduchšiu správu prepojenú s interným ERP systémom Slovenky ale aj príťažlivejší a prehľadnejší zážitok pri nákupe pre zákazníka.

Využité technológie

Slovenka využíva SmartBase E-commerce, ktorý je postavený na najnovších stabilných verziách Python Frameworku Django a Django CMS. Rýchle a takmer bezvýpadkové nasádzanie nových verzií zabezpečuje kombinácia automatizovaných skriptov a Dockera.

Pokročilé vyhľadávanie a filtrácia beží na vyspelom riešení ElasticSearch. Všetky technológie sú pravidelne updatované pre najvyššiu stabilitu a bezpečnosť celého systému.

Upratané pre zákazníka
Keďže Slovenka si priamo tovar vyrába, ich ERP systém a interné procesy sú nastavené prioritne pre podporu výroby.

Mnohé produkty, ktoré sú pre zákazníka rovnaké, sa preto v internom systéme môžu vyskytovať viacnásobne s odchýlkami potrebnými pre výrobný proces.

Spoločne so Slovenkou sme pre lepšiu orientáciu zákazníka tieto produkty a ich import z ERP systému optimalizovali a zlúčili.

Offline predaj
Predajne sú stále v móde
Silná prítomnosť Slovenky v rôznych kútoch Slovenska je veľkou výhodou, kedy aj nerozhodnutý zákazník si tovar vie prezrieť a kvalitu pocítiť na vlastnej koži priamo v predajni. Vďaka prepojeniu eshopu a predajní tak nedochádza k zápasu ale naopak dopĺňaniu sa medzi online svetom a kamennými predajňami.
Zaradená najvyššia rýchlosť
Neustálou optimalizáciou podľa najnovších Google Web Vitals štandardov sa Slovenka eshopu darí byť medzi najlepšími eshopmi vôbec.

To má pozitívny vplyv nielen na pocitovú rýchlosť pre zákazníka a teda jeho lepší záažitok. Rýchlosť je aj dôležitou metrikou pre postavenie vo vyhľadávaní Google. Okrem nižšej návštevnosti však pomalá stránka prináša aj zvýšenie okamžitých odchodov a pomalé načítanie prehliadaných stránok môže zákazníka odradiť aj počas nákupu.

Rýchla stránka tak nielen priamo prináša zákazníkov vyššou pozíciou vo vyhľadávaní ale následne si týchto zákazníkov udrží až kým nenakúpia. Dlhodobo s našimi zákazníkmi ako je aj Slovenka sa radíme medzi najlepšie optimalizované eshopy podľa Web Vitals.

Sme online
Ste tradičná značka a hľadáte cestu do online?
Sme si plne vedomí záväzkov zavedených značiek k ich zákazníkom. Preto s nami získate nie len skúsených a zodpovedných profesionálov, ale aj pohodových parťákov, čo v tom vždy budú s vami.