fbpx
Domov / Služby / Migrácia a transformácia dát
Späť

Migrácia a transformácia dát akékoľvek systému

V jednote je sila. V svete on-line systémov to platí dvojnásobne. Prepojte preto všetky vaše systémy do jedného spolupracujúceho celku. Získate tak silný nástroj, v ktorom nájdete na jednom mieste všetky potrebné informácie. Jednotné dáta si navyše môžete prehliadať cez webové rozhranie. Viete ich integrovať z databázy, XML či dokonca Excel súborov. Nevymieňajte celý systém - prepojte ho s tým čo potrebujete.

Mám záujem
Transformácia dát, ktorá očarí
Potrebuje váš dodávateľ objednávky s dodatočnými dátami? Uvítali by vaši obchodní partneri produktový katalóg v inej štruktúre? Všetko je možné.

Po načítaní dát môžete nad nimi robiť rôzne transformácie. Od jednoduchého premenovania polí, až po zložitejšie operácie, ako je napríklad výpočet určitých vlastností vašich dát – Koľkokrát bol daný produkt predaný za posledný mesiac?. Transformujte dáta podľa potrieb a získajte odpovede na vaše otázky.

Inteligentné dáta v Business Inteligence a dátová analýza

V Business Inteligence máte silného radcu. Je to taká „veštecká guľa“ v ktorej vidíte dáta, ktoré vám pomôžu pri budúcich rozhodnutiach. Ide o technológiu, ktorá slúži na zber, analýzu a prezentáciu firemných dát, ktoré pomáhajú podnikateľom pri správnom rozhodovaní.
 
Vďaka BI vidíte dáta zobrazené v prehľadných interaktívnych dashboardoch tak, aby ste videli informácie, ktoré potrebujete. Následná analýza vám môže ukázať zaujímavé korelácie, čo prináša nové možnosti rozvoja vášho podnikania.

Možnosti využitia

Import dát z podporovaných formátov ako XLS, XLSX (MS Excel), CSV, JSON, XML. Import/export dát z/do externých systémov ako MS Dynamics, SAP, SAP Business One, Salesforce, Hubspot, Cybersoft i6, Solitea Money ERP, Solitea Byznys, AN Systems, A3 Soft, TP Soft, Llarik a iné.

Medzi scenáre pre dátovú integráciu patria:

  • plnenie produktov pre eshop,
  • export objednávok dodávateľovi,
  • import objednávok od B2B partnera,
  • export pre dopravcu a import štítkov,
  • export do analytického nástroja,
  • transformácia štruktúry dát, doplnenie,
  • manažment master dát.
Sme online
Rozmotáme vaše dáta a pripravíme ich na ďalšie využitie
Máme radi dátové výzvy a mnoho z nich sme úspešne vyriešili. Nechajte nám na seba kontakt a informáciu, aký problém riešite a my sa vám ozveme.