fbpx

FixServis

FixServis
O spoločnosti

FixServis poskytuje široké portfólio služieb spätých s mobilnými zariadeniami, tabletmi a PC.

V rámci servisu sa špecializuje na pozáručné a poistné opravy mobilov, tabletov a PC. Opravuje silné aj menej známe značky ako Apple, Samsung, Lenovo, Huawei, Xiaomi, Sony, LG, Asus, Acer, Nokia, Microsoft, Blackberry, OnePlus, CAT, HTC a mnoho ďalších.

V prípade, že si zákazník trúfa opraviť zariadenie na vlastnú päsť, ponúka návody na opravu.

Webstránka
Core Development
E-shop
UX Design
Webdesign

FixServis, jeden z 50 najlepších online exportérov v regióne strednej a východnej Európy, si  prial vytvoriť e-shop, ktorý by ponúkal nielen servisné služby, ale aj návody na opravu najčastejších závad mobilov, tabletov a notebookov ako napríklad výmena prasknutého dotykového skla, LCD displeja alebo batérie.

Našim cieľom bolo vytvoriť platformu, ktorá by vyhovovala ako profesionálnym servisným technikom, tak nadšeným domácim majstrom i bežným zákazníkom, v celej šírke ponuky od mobilov cez tablety, inteligentné hodinky a herné konzoly až po kávovary a elektrokolobežky.

Redizajn nákupného procesu pre zabezpečenie najplynulejšieho nákupu

Čo zákazníci oceňujú?

K službám aj ceny, vrátane doby trvania

Nový e-shop poskytuje jasný prehľad o službách aj cenách, vrátane doby trvania. Ponúka tiež diagnostiku zariadenia a pre maximálne pohodlie tiež možnosť objednať kuriéra, ktorý zariadenie u zákazníka vyzdvihne.

Mám záujem
Služby dopĺňa široká ponuka zariadení

Ponuku služieb dopĺňa takmer 20 000 produktov v predaji: príslušenstvo pre mobilné zariadenia, notebooky a ostatné múdre zariadenia, púzdra, ochranné sklá, power banky, dátové káble, cestovné nabíjačky alebo audio príslušenstvo, a to všetko pre takmer všetky značky mobile (Samsung, Huawei , Apple iPhone, Sony, Xiaomi a ďalšie značky).

Mám záujem
Náhradné diely: jednoduché a rýchle vyhľadávanie

Pri náhradných dieloch nie je jednoduché odhadnúť, či zákazník hľadá konkrétnu súčiastku podľa jej názvu, číselného kódu, typu zariadenia alebo jednoducho parametrov. Vedeli sme, že musíme zohľadniť odlišné požiadavky a vyriešili sme to prepracovanou štruktúrou kategórií spolu so širokou filtráciou a elastickým vyhľadávaním.

Mám záujem
Kompatibilné náhradné diely už v produktovej ponuke

Pre niektoré diely platí, že sú kompatibilné s desiatkami zariadení, nie sú však priamo určené iba pre toto zariadenie. Aby sme zachovali flexibilitu, zákazník nájde tento produkt pri každom kompatibilnom zariadení a dokonca s názvom a popisom pre dané zariadenie, aby si mohol byť istý svojím výberom.

FixServis disponuje najväčším skladom náhradných dielov s najširším sortimentom na Slovensku a v Českej republike.

Mám záujem
Návody "Urob si sám"

Na e-shope sme vytvorili sekciu s 55 návodmi na opravy a prepojili ju s ponukou náhradných dielov a potrebným náradím.

Mám záujem
Spoľahlivosť, rýchlosť a bezpečnosť

Vďaka využívaní moderných technológií a ich najvyšších verzií funguje nový e-shop bezpečne, rýchlo a spoľahlivo. Intuitívne vyhľadávanie aj filtrovanie podporujú mimoriadny zákaznícky zážitok.

Projekt využíva platformu SmartBase Eshop, postavenú na najnovších stabilných verziách Python Frameworku Django a Django CMS. Rýchle a bezproblémové nasadenie nových verzií zaisťujúcich automatizované skripty a Docker. Pokročilé vyhľadávanie a filtrovanie je založené na vyspelom riešení ElasticSearch. Všetky technológie sú pravidelne aktualizované pre maximálnu stabilitu a bezpečnosť celého systému. Eshop je prepojený API s ERP systémom od spoločnosti AN Systems.

Mám záujem
Náš e-shop je veľmi komplikovaný. Obsahuje veľké množstvo produktov, ich kombinácií, kompatibilít a servisov. Do spoločnosti SmartBase sme prišli preto, že sme sa z technických dôvodov nevedeli posunúť s naším predošlým riešením dopredu a hľadali sme partnera, ktorý sa dlhodobo dokáže s výzvami nášho biznisu vysporiadať a bude mať osobitý prístup ku klientovi. Po siedmich rokoch spolupráce a spustených siedmich krajinách musím povedať že sme našli partnera, ktorý splnil naše najvyššie očakávania.
Tím FixServis
Tím FixServis
Sme online
Potrebujete komplexné riešenie?
Vieme zvládnuť aj veľmi netypické projekty. Dajte nám vedieť.