fbpx

Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt alebo ich kombináciu?

Kontaktujte nás a radi vám predstavíme naše produktové portfólio.
Naplánovať stretnutie

Situácie, ktoré sa vyskytujú pravidelne

vyberte si s čím sa stotožníte najviac

FixServis - eshop pre špecialistu na servis zariadení a predaj náhradných dielov


Core Development, E-commerce, UX Design, Webdesign


Prehľad projektu

Pre špecialistu na servis zariadení a predaj náhradných dielov, sme vytvárali eshop, ktorý by ale zároveň prepájal servis aj tvorbu návodov. Spoločne s FixServis sme túto myšlienku rozvinuli aby vytvárala ucelenú koncepciu skrz celý portál.

Kompletný servis

FixServis.sk nie je len obyčajným eshopom, ale obsahuje tiež kompletnú ponuku servisov spoločnosti. Zákazník si tak vie presne pozrieť cenu a typ služby, ktorý potrebuje vrátane jej doby trvania. V prípade, že sa nevie rozhodnúť má možnosť diagnostiky zariadenia. Pre najvyšší komfort má zákazník možnosť si objednať kuriéra, ktorý jeho zariadenie vyzdvihne.

18 598

produktov na eshope

3 482

servisovaných zariadení

50 133

servisných úkonov

55

návodov na opravu

Homepage-Redizajn

Viacero ciest k produktom


Pri náhradných dieloch nie je jednoduché odhadnúť, či zákazník hľadá konkrétnu súčiastku podľa jej názvu, číselného kódu, typu zariadenia alebo jednoducho parametrov. Prepracovaná štruktúra kategórií spoločne so širokou filtráciou a elastickým vyhľadávaním umožňujú zákazníkovi nájsť čo hľadá ktoroukoľvek z týchto ciest.

Kompatibilita náhradných dielov


Pre niektoré diely platí, že sú kompatibilné s desiatkami zariadení, nie sú však priamo určené len pre toto zariadenie. Aby však bola zachovaná flexibilita, takýto produkt nájde zákazník pri každom kompatibilnom zariadení a dokonca s názvom a popisom pre dané zariadenie aby si mohol byť istý svojim výberom.

Všetko pre Do It Yourself kutilov. Návody, náhradné diely či náradie na opravu


Okrem profesionálnych služieb opravy ponúka eshop aj vzdelávaciu časť, ktorá aj laikovi vysvetlí ako je možné si zariadenia opraviť svojpomocne. Potrebné náradie a náhradné diely sú priamo pripojené k návodu a zákazník si tak jednoducho môže objednať všetko potrebné s istotou kompatibility.

Eshop pre každého, či ste profesionál, nadšenec alebo bežný smrteľník


FixServis je stavaný aby každý našiel to čo potrebuje. Profesionálna oprava zariadení vie rýchlo cez kódy tovaru, vyhľadávanie a kartové zobrazenie produktov nakúpiť obvyklý tovar pre svoju prevádzku. Nadšenca, ktorý si zariadenie opraví sám, zase poteší prepojené náradie a návod pri jeho vybranom náhradnom diele. A pre bežného zákazníka je tu možnosť nechať si telefón profesionálne opraviť.

Vynaložené prostriedky a technológie

Projekt využíva SmartBase Eshop, ktorý je postavený na najnovších stabilných verziách Python Frameworku Django a Django CMS. Rýchle a takmer bezvýpadkové nasádzanie nových verzií zabezpečuje kombinácia automatizovaných skriptov a Dockera. Pokročilé vyhľadávanie a filtrácia je postavená nad vyspelým riešením ElasticSearch. Všetky technológie sú pravidelné updatované pre najvyššiu stabilitu a bezpečnosť celkového systému. Eshop je integrovaný cez API s ERP systémom od AN Systems.

Next Project
Kondela